Mesleki Eğitimler | Eğitimlerimiz | Global Kariyer

Mesleki Eğitimler

İnsan Kaynakları Uzmanlığı Eğitimi

Teknoloji ne kadar gelişirse gelişsin bugünün ve geleceğin dünyasında fark yaratacak olan İnsandır.

Eğitim Detayları

Bordro, Özlük İşleri ve İş Hukuku Eğitimi

İnsan kaynakları ve muhasebe departmanlarının en temel görevlerinden olan bordrolama, ücretlendirme, özlük işleri ve yasal mevzuatı en güncel haliyle, uygulamalı olarak bu eğitimde bulacaksınız.

Eğitim Detayları

Dış Ticaret Uzmanlığı Eğitimi

Ticaret Bakanlığından Onaylı sektör tecrübeli Eğitmenlerimizle ihracat süreçleriniz için gerekli tüm bilgileri uygulamalı olarak eğitimimizde bulacaksınız.

Eğitim Detayları

E-ticaret Uzmanlığı Eğitimi

Örnekler ve Uygulamalarla, N11, Hepsiburada , Amazon Türkiye, Gittigidiyor ve Aliexpress

Eğitim Detayları

Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi

Sektörün en önemli profesyonellerinden alacağınız bu eğitimin sonunda sizlerin Sosyal Medya platformlarına hâkim olmanızı, markanızı dijital platformda en etkin şekilde tanıtmanızı, bunların analiz ve raporlarınızı yapabilmenizi hedefliyoruz.

Eğitim Detayları

Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi

12 yılı aşkın süredir Google’ın resmi eğitmenliğini yapan, Dijital Strateji ve Pazarlama Danışmanı Özgür Deniz Aydın tarafından veriliyor.

Eğitim Detayları

Diksiyon, Etkili İletişim ve Beden Dili Eğitimi

İlk izlenimin çok önemli olduğu günümüzde güzel bir Türkçe, etkili bir hitabet ve beden dili ile karşınızdakileri etkilemek istemez misiniz?

Eğitim Detayları

Bilgisayarlı Muhasebe ve Finans Eğitimi

Muhasebe ve finans hiç bir zaman iş hayatında önemini yitirmeyecek ender sektörlerden. Hangi sektörde çalışmak isterseniz isteyin muhasebe bilgisi her zaman size artı değer katacaktır.

Eğitim Detayları

Finansal Okuryazarlık Eğitimi

Edinilen bilgiler sayesinde katılımcıların gelecekteki olası yönetici konumlarına bir hazırlık yapılmış olacaktır.

Eğitim Detayları

Bütçe Yönetimi ve Raporlama Eğitimi

Bütçe yapma ve bütçeye göre işletmeyi yönetme son yıllarda mali işler / finans / controling bölümlerinin üzerine yüklenmiş en önemli görevler arasında yer almaktadır.

Eğitim Detayları

İşaret Dili Eğitimi

Türk İşaret Dili kursumuzda öncelikle ülkemizdeki ve dünya genelindeki işitme engelli bireylerin iletişim sorunlarına yönelik farkındalığın kazanılması ve bununla birlikte işitme engelli bireylerle doğru iletişim kurulabilmesini sağlayacak eğitimlerin verilmesi amaçlanmıştır.

Eğitim Detayları

İşaret Dili Öğretici ve Tercüman Eğitimi

Türk İşaret Dilini aktif bir şekilde kullanabilen, MEB Onaylı İşaret Dili sertifikasına sahip katılımcılarımıza yönelik olan bu eğitimimizin sonunda tüm katılımcılarımızın çeşitli organizasyonlarda, toplantılarda veya televizyonda tercümanlık yapabilmelerini hedefliyoruz.

Eğitim Detayları

Üst Düzey Yönetici Asistanlığı Eğitimi

Profesyonel yönetici asistanları yetiştirmeyi hedefleyen eğitimimizde büro yönetimi meslek dersleri uygulamalı olarak aktarılıyor.

Eğitim Detayları

Eğiticinin Eğitimi

Kurumsal yapılarda şirketin geleceğinin yapılandırılması için önemli olan; bilgilerin doğru ve güvenilir şekilde geleceğe taşınmasıdır. MEB onaylı olarak sunduğumuz bu eğitimde amacımız kurumlara planlı, hitabet gücü yüksek, bilgisini yapılandırılmış şekilde aktaran, beden dilini iyi kullanan ve tüm becerilerini eğitimde şirket için kullanan eğitimciler kazandırmaktır.

Eğitim Detayları

Uygulamalı Video Çekim ve Montaj Teknikleri Eğitimi

Kısa film, belgesel, reklam filmi gibi alanlarda profesyonel video prodüksiyon hizmeti sunmak isteyenlerin katılabileceği eğitimimizin sonunda görsel medya yapımcısı yetkinliklerine sahip olmanızı hedefliyoruz.

Eğitim Detayları
Hemen Bilgi Al