Kurumsal Eğitimler | Eğitimlerimiz | Global Kariyer

Kurumsal Eğitimler

10 yılı aşkın süredir Türkiye’nin en önemli kurumlarının ihtiyaçlarına özel hazırladığımız Kurumsal Gelişim Programlarımızda firmalarımızın en önemli paydaşlarından biri olduk ve olmaya devam ediyoruz. Sektörün gelişimini, çalışanların istek ve ihtiyaçlarını en doğru şekilde analiz edebilen eğitmen kadromuzla firmanızın gelişimine katkı sağlıyor, yenilikleri yakından takip etmenizi hedefliyoruz. 

Yönetim Becerileri ve Ekip Gelişimi Eğitimleri

Yapacağımız görüşmeler sonrasında tamamen firma talep ve ihtiyaçlarına göre özel olarak Yönetim Danışmanı ve Uzman Psikolog eğitmenlerimiz tarafından dizayn edilen kurumsal gelişim eğitimlerimiz

Eğitim Detayları

Finans Yönetimi Eğitimleri

Kurumsal Eğitimlerimizle alanlarında uzman, ulusal ve uluslararası tecrübeye sahip Mali Müşavir Eğitmen kadromuzla size özel çözümler sunuyoruz.

Eğitim Detayları

Kurumsal Bilişim Eğitimleri

Ekiplerin en çok kullandıkları raporları, formülleri, ihtiyaç duyabilecekleri kısa yol ve tabloları belirleyip her kuruma özel olarak tasarlıyoruz.

Eğitim Detayları

İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimleri

İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimlerimiz “İdeal İnsan Kaynakları Politikanızı” oluşturacak ya da geliştirecek temeller üzerine kurgulanmıştır.

Eğitim Detayları

İhracat Operasyonları Eğitimleri

Tamamen uygulamaya dayanan ve mesleği dış ticaret olan eğitmenler tarafından hazırlanıp sunulan programlarımız işletmelerin farklı ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

Eğitim Detayları
Hemen Bilgi Al