Mesleki Eğitimler | Eğitimlerimiz | Global Kariyer

Mesleki Eğitimler

Sektöründe en az 10 yıl tecrübesi olan profesyonellerden alacağınız, seçmiş olduğunuz meslekle ilgili bilgi ve becerilerinizi arttırmayı hedeflediğimiz sertifika programlarımızda hem yetkinliklerinizi güncel uygulama ve örneklerle arttıracak hem de bunu Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Sertifikalarla belgelendireceksiniz.

Aile Danışmanlığı Eğitimi

Alanında uzman 4 farklı psikolog eğitmenimizden alacağınız MEB onaylı Aile Danışmanlığı Eğitimimizin amacı ilgili yönetmelikte belirlenmiş olan yetkinliklere sahip profesyonel aile danışmanları yetiştirmektir.

Eğitim Detayları

İnsan Kaynakları Uzmanlığı Eğitimi

Teknoloji ne kadar gelişirse gelişsin bugünün ve geleceğin dünyasında fark yaratacak olan İnsandır.

Eğitim Detayları

Kariyer Gelişim Eğitimleri

Kurumsal hayata geçerken öğrenci/ mezunların, mevcut firmasında kendisini farklılaştırmak isteyen çalışanların, sektör değiştirmek için kendine yatırım yapmak isteyenlerin ihtiyaç duyduğu ve kişisel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla düzenlenen bu program tam size göre.

Eğitim Detayları

Mülakat Teknikleri Eğitimi

Eğitimimizin amacı katılımcılara, insan faktörünün iş dünyasında artan önemine paralel olarak, işe seçme ve yerleştirme süreci içerisindeki kilit faktörler ve teknikler hakkında temel bilgi ve becerileri kazandırmaktır.

Eğitim Detayları

Netsis ve Luca Uygulamalı Bilgisayarlı Muhasebe Eğitimi

Muhasebe teorik bilgi ve deneyim isteyen bir meslektir. Her firmanın küçük/ büyük bir muhasebesi bulunduğundan katılımcılarımızın eğitimin sonunda firmaların muhasebelerinde çalışabilecek bir muhasebe eğitimi almasını hedefliyoruz.

Eğitim Detayları

Yeni Nesil Satış ve Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi

Tüm firmaların bel kemiği olan satış süreçlerinin en güncel yol ve yöntemlerini öğreneceğiniz eğitimimiz 2 farklı eğitmenle tamamen uygulamalı gerçekleşmektedir.

Eğitim Detayları

Personel Özlük İşleri, Çalışma Hukuku, SGK Uygulamaları ve Bordrolama Eğitimi

İnsan kaynakları ve muhasebe departmanlarının en temel görevlerinden olan bordrolama, ücretlendirme, özlük işleri ve yasal mevzuatı en güncel haliyle, uygulamalı olarak bu eğitimde bulacaksınız.

Eğitim Detayları

Dış Ticaret Uzmanlığı Eğitimi

Ticaret Bakanlığından Onaylı sektör tecrübeli Eğitmenlerimizle ihracat süreçleriniz için gerekli tüm bilgileri uygulamalı olarak eğitimimizde bulacaksınız.

Eğitim Detayları

İç Pazarda E-Ticaret Yapmanın Yolları Eğitimi

Örnekler ve Uygulamalarla, N11, Hepsiburada , Amazon Türkiye, Trendyol ve Aliexpress

Eğitim Detayları

Diksiyon, Etkili İletişim ve Beden Dili Eğitimi

İlk izlenimin çok önemli olduğu günümüzde güzel bir Türkçe, etkili bir hitabet ve beden dili ile karşınızdakileri etkilemek istemez misiniz?

Eğitim Detayları

Bilgisayarlı Muhasebe ve Finans Eğitimi

Muhasebe ve finans hiç bir zaman iş hayatında önemini yitirmeyecek ender sektörlerden. Hangi sektörde çalışmak isterseniz isteyin muhasebe bilgisi her zaman size artı değer katacaktır.

Eğitim Detayları

Finansçı Olmayanlar İçin Finans Eğitimi (Uzaktan ve Canlı)

Edinilen bilgiler sayesinde katılımcıların gelecekteki olası yönetici konumlarına bir hazırlık yapılmış olacaktır.

Eğitim Detayları

Bütçe Hazırlama ve Bütçeyi Yönetme Eğitimi (Uzaktan ve Canlı)

Bütçe yapma ve bütçeye göre işletmeyi yönetme son yıllarda mali işler / finans / controling bölümlerinin üzerine yüklenmiş en önemli görevler arasında yer almaktadır.

Eğitim Detayları

İşaret Dili Eğitimi

Türk İşaret Dili kursumuzda öncelikle ülkemizdeki ve dünya genelindeki işitme engelli bireylerin iletişim sorunlarına yönelik farkındalığın kazanılması ve bununla birlikte işitme engelli bireylerle doğru iletişim kurulabilmesini sağlayacak eğitimlerin verilmesi amaçlanmıştır.

Eğitim Detayları

İşaret Dili Öğretici ve Tercüman Eğitimi

Türk İşaret Dilini aktif bir şekilde kullanabilen, MEB Onaylı İşaret Dili sertifikasına sahip katılımcılarımıza yönelik olan bu eğitimimizin sonunda tüm katılımcılarımızın çeşitli organizasyonlarda, toplantılarda veya televizyonda tercümanlık yapabilmelerini hedefliyoruz.

Eğitim Detayları

Üst Düzey Yönetici Asistanlığı Eğitimi

Profesyonel yönetici asistanları yetiştirmeyi hedefleyen “Üst Düzey Yönetici Asistanlığı Eğitimi” mizde büro yönetimi meslek dersleri uygulamalı olarak aktarılıyor.

Eğitim Detayları

Eğiticinin Eğitimi

Kurumsal yapılarda şirketin geleceğinin yapılandırılması için önemli olan; bilgilerin doğru ve güvenilir şekilde geleceğe taşınmasıdır. MEB onaylı olarak sunduğumuz bu eğitimde amacımız kurumlara planlı, hitabet gücü yüksek, bilgisini yapılandırılmış şekilde aktaran, beden dilini iyi kullanan ve tüm becerilerini eğitimde şirket için kullanan eğitimciler kazandırmaktır.

Eğitim Detayları
Hemen Bilgi Al