Bilişim Eğitimleri | Eğitimlerimiz | Global Kariyer

Bilişim Eğitimleri

Gelişmiş teknolojik alt yapımızla, hem akademik eğitimi hem de sektörel tecrübesi bulunan tasarım ve yazılım uzmanlarından alacağınız proje ağırlıklı eğitimlerimizde programları tamamen kısa yollarla öğretiyor, eğitimlerimizden özgün portfolyonuzla mezun olmanızı hedefliyoruz.

Dijital Pazarlama Eğitimi

Dijital Pazarlama Eğitimi ’mize katılarak SEO konusunda uzman bir şekilde içerik yayınlayıp, oluşturduğunuz reklamları analiz edebileceksiniz.

Eğitim Detayları

Grafik Tasarım Uzmanlığı Eğitimi

Güçlü görsel basılı materyaller, teknolojinin ve iletişimin merkezi olduğu çağımızda birçok firma müşterileriyle aralarındaki iletişiminde tasarımı yaratıcı, etkin görsel malzemelere ihtiyaç duyuyor.

Eğitim Detayları

MS Excel’de Veri Analizi ve Raporlama Eğitimi

İş hayatında veri analizi ve raporlama alanında öne çıkmak isteyenlere özel tasarlanmış bu eğitim kaçmaz.

Eğitim Detayları

AutoCAD Eğitimi

Mimardan mühendise, tasarımcıdan grafikere, kısaca tasarım ve çizim ile ilgili herkes tarafından kullanılan bir program olan AutoCAD Eğitimimiz proje ağırlıklı olarak Autodesk Sertifikalı eğitmenlerimiz tarafından veriliyor.

Eğitim Detayları

MS İleri Excel Eğitimi

Sizi iş hayatında farklılaştıracak olan İleri Excel bilgisi; raporlama ve proje geliştirmede size artı değer katacak ve zamanınızı daha etkin kullanmanızı sağlayacaktır.

Eğitim Detayları

3Ds Max Eğitimi

Teknolojinin ve iletişim çağında güçlü görsel basılı materyaller, çekici animasyonlar, reklam filmleri, vb. pazarlama dünyasının vazgeçilmezleri haline gelmiştir. 3Ds Max

Eğitim Detayları

İleri Seviye Vray Render ve Adobe Photoshop Eğitimi

Adobe Photoshop’la desteklediğimiz ve temel düzey 3Ds Max programını kullanabilen herkesin katılabileceği uygulama ağırlıklı gerçekleşecek eğitimimiz

Eğitim Detayları

Bilgisayar İşletmenliği Eğitimi

Temel bilgisayar prensiplerini, bildiğimizi sandığımız fakat yeterince aktif kullanamadığımız MS Office uygulamalarını öğrettiğimiz eğitimimizin sonunda MEB Onaylı Bilgisayar İşletmenliği Sertifikası sağlıyoruz.

Eğitim Detayları

Makro VBA Eğitimi

Bu eğitimle VBA kodlama sistemini öğrenerek MS Office Excel programını daha etkin kullanabileceksiniz.

Eğitim Detayları

MS Excel İle Power Query ve Power Bi Eğitimi

İş hayatında en çok zaman harcanılan konuların başında gelen raporlama süreçlerini en gelişmiş ve hızla şekilde tamamlanmasını sağlayan Power BI ile raporlarınızı en üst seviyede oluşturabilecek ve mobil cihazlar dahil tüm dijital platformlardan ulaşabileceksiniz.

Eğitim Detayları

MS Project Eğitimi

MS Project eğitiminde, özellikle üretim yapan firmalarda projelerin işleyişini sağlıklı bir şekilde takip etmek üzere Microsoft Project programının nasıl kullanıldığını öğretiyoruz.

Eğitim Detayları

On Parmak Klavye Eğitimi

10 Parmak Klavye Eğitimiyle, on parmak klavye kullanımını uygulamalı bir şekilde öğrenin.

Eğitim Detayları

Sosyal Medya Tasarım Eğitimi

Sosyal Medya Tasarım Eğitimimizle siz de sosyal medya platformlarında etkileyici ve dikkat çekici içerik oluşturmak için gerekli olan becerileri kazanacaksınız.

Eğitim Detayları
Hemen Bilgi Al