Kurumsal Haberler | Global Kariyer

KURUMSAL HABERLER

Mosi Tekstil firması çalışanlarıyla düzenlediğimiz Bordrolama ve Personel Özlük İşleri eğitimimizi uygulamalı şekilde gerçekleştirdik. Tüm katılımcılara ilgi ve katkıları için teşekkür ederiz.

Devamı

Hugo Boss firması çalışanlarının iş hayatlarını kolaylaştırmaları için Office programlarının etkin şekilde kullanımını öğrenmelerini hedefledik. Tüm katılımcılara çalışma hayatlarında sonsuz başarılar dileriz.

Devamı

Aydın Ticaret Odası üyeleriyle 2 tam gün süren İç ve Dış Pazarda Perakende E-Ticaret Yapmanın Yolları programımızı tamamladık, tüm katılımcılara çalışma hayatlarında başarılar dileriz.

Devamı

Muğla Ticaret ve Sanayi Odası üyeleriyle Dış Ticaret Uzmanlığı programımızı tamamladık, tüm katılımcılara teşekkür ederiz.

Devamı

Doğanay Tuğla firmasının 10 çalışanıyla Torbalı'daki firmalarında MS Excel Eğitimi düzenledik. Tüm katılımcılara ilgileri için teşekkür eder, iş hayatlarında sonsuz başarılar dileriz.

Devamı

Yapılan seviye tespit sınavları sonrası Bitron firması çalışanlarının 2 ayrı grubuyla düzenlediğimiz MS Excel eğitimini Eylül ve Ekim aylarında gerçekleştirdik. İşbirlikleri ve verimli çalışmaları için katılımcılara sonsuz teşekkürler.

Devamı
< Önceki 1 2 3 4 5 Sonraki > 
Hemen Bilgi Al