Vizyon & Misyon | Global Kariyer

Vizyon & Misyon

2010 yılından bu yana MEB Onaylı bireysel sertifika programları ve kurumsal platformlarda kurumlara özel eğitimler düzenliyoruz.

2010 yılından bu yana MEB Onaylı bireysel sertifika programları ve kurumsal platformlarda kurumlara özel eğitimler düzenliyoruz. 

En az 10 yıl sektörel tecrübeye sahip, alanında uzman eğitmenlerimiz ile Ege Üniversitesi ve İzmir Ekonomi Üniversitesi başta olmak üzere pek çok önemli kurumla farklı sertifika programlarıyla işbirliği içerisinde olduk. Halen ticaret ve sanayi odalarına düzenli eğitim programları organize ediyoruz.

Kariyerlerinde fark yarattığımız binlerce mezunumuz en büyük mutluluk kaynağımız.

Gündemi takip ederek sürekli güncellenen eğitim içerikleriyle ve alanında tecrübeli eğitmenlerimizle öğrencilerimize en kapsamlı eğitimler sunmaya devam ediyoruz.

Vizyonumuz

Bilişim teknolojileri, finans uzmanlığı ve kişisel gelişim eğitimleri alanında çağımızın bilgi ve teknolojilerini özümseyip kullanarak Atatürk ilkeleri doğrultusunda bilimsel ve teknolojik gelişmelere açık, kendine güvenen, duyarlı ve saygılı nesiller yetiştirmek.

Misyonumuz

Sektörel tecrübenin akademik eğitimle buluşmasından doğan kurumumuz, sunduğu kariyer planlarıyla öğrencilerini tam donanımlı, iş hayatına hazır, kişisel ve toplumsal hedeflere sahip,  aranan ve tercih edilen bireylere dönüştürmeyi hedefler.  Global Kariyer eğitimlerinde kaliteyi ve öğrenci memnuniyetini sağlamayı ilke edinmiştir.

Hemen Bilgi Al