Eğitimlerimiz | Global Kariyer

Eğitimlerimiz

Mesleki Eğitimler

Sektöründe en az 10 yıl tecrübesi olan profesyonellerden alacağınız, seçmiş olduğunuz meslekle ilgili bilgi ve becerilerinizi arttırmayı hedeflediğimiz sertifika programlarımızda hem yetkinliklerinizi güncel uygulama ve örneklerle arttıracak hem de bunu Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Sertifikalarla belgelendireceksiniz.

Eğitimleri İncele

Bilişim Eğitimleri

Gelişmiş teknolojik alt yapımızla, hem akademik eğitimi hem de sektörel tecrübesi bulunan tasarım ve yazılım uzmanlarından alacağınız proje ağırlıklı eğitimlerimizde programları tamamen kısa yollarla öğretiyor, eğitimlerimizden özgün portfolyonuzla mezun olmanızı hedefliyoruz.

Eğitimleri İncele

Kurumsal Eğitimler

10 yılı aşkın süredir Türkiye’nin en önemli kurumlarının ihtiyaçlarına özel hazırladığımız Kurumsal Gelişim Programlarımızda firmalarımızın en önemli paydaşlarından biri olduk ve olmaya devam ediyoruz. Sektörün gelişimini, çalışanların istek ve ihtiyaçlarını en doğru şekilde analiz edebilen eğitmen kadromuzla firmanızın gelişimine katkı sağlıyor, yenilikleri yakından takip etmenizi hedefliyoruz. 

Eğitimleri İncele

Yurt Dışı Eğitimler

Uluslararası kariyer hedeflerinizi gerçekleştirmeye hazır mısınız?

Global Kariyer ile İngiltere'nin en prestijli dil okullarından alacağınız eğitim, yalnızca dil becerilerinizi geliştirmekle kalmayacak, aynı zamanda dünya çapında iş bağlantıları kurma fırsatı sunacak. Kendinize özgüvenli bir iletişim tarzı geliştirecek ve küresel bir vizyon kazanacaksınız.

Gelin, 10 yılı aşkın eğitim tecrübemizle bu kapıları beraber açalım.

Eğitimleri İncele
Hemen Bilgi Al