Malvern House | Yurt Dışı Eğitimler | Global Kariyer

Malvern House

2000 yılında kurulan bağımsız bir İngilizce dil okulu olan Malvern House öğrencilerinin ihtiyaçlarına ve hedeflerine uygun olarak Genel İngilizce derslerinden İş İngilizcesi ve IELTS Sınavı hazırlık kurslarına kadar geniş bir yelpazede kurslar sunuyor.

Malvern House: İngilizce Öğrenmenin Merkezi

2000 yılında kurulan bağımsız bir İngilizce dil okulu olan Malvern House öğrencilerinin ihtiyaçlarına ve hedeflerine uygun olarak Genel İngilizce derslerinden İş İngilizcesi ve IELTS Sınavı hazırlık kurslarına kadar geniş bir yelpazede kurslar sunuyor.

Kalite ve Akreditasyon

British Council ve ISI tarafından akredite edilmiş ve aynı zamanda bir UKVI Tier 4 sponsoru olarak güvence altına alınan Malvern House London size eğitim kalitesinin ve öğrenci destek hizmetlerinin uluslararası standartlara uygun, son teknoloji ile donatılmış sınıflar, öğrenme deneyiminizi zenginleştiren etkileşimli beyaz tahtalarla donatilmiş bir ortamda ingilizce öğreniminizi kolaylaştırıp online öğrenme platformuna da erişim sağlayarak size kendi temponuzda çalışma fırsatı sunuyor.

Öğrenci Deneyimi

İngiltere’nin en iyi İngilizce kurslarından olan Malvern House'da öğrenci deneyimi, öğrencilerin gelmeden önce başlayan ve mezuniyet sonrasına kadar devam eden bir süreçtir. Sıcakkanlı öğrenci hizmetleri ekibi, öğrencilere hoş geldiniz demenin ötesine geçip ve ihtiyaçları konusunda yardımcı olur. Özellikle genç öğrencilere yönelik koruma politikaları sayesinde, ebeveynlerin içi rahat olabilir.

Genel İngilizce, İş İngilizcesi ve Akademik İngilizce kurslarıyla tüm öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak için geniş bir yelpaze sunan okulumuz ücretsiz seminerler, kariyer danışmanlığı ve sosyal programlar, öğrencilere İngilizce öğrenmenin ötesinde bir deneyim sunuyor.

Neden Malvern House'u Seçmelisiniz?

 • Merkezi konumu
 • Mükemmel ulaşım bağlantıları
 • Son teknoloji tesisler
 • Esnek öğrenme zamanları
 • Geniş kurs yelpazesi
 • Her sınıfta etkileşimli beyaz tahta
 • Düzenli kurs danışmanlığı ve tavsiyeleri
 • Küçük sınıflar
 • İngiltere'de daha fazla öğrenme kapısı
 • Yüksek kaliteli öğretim
 • British Council ve ISI akreditasyonu
 • Yardımsever ve sıcakkanlı personel

Malvern House'da, İngilizce öğrenmek sadece bir eğitim değil, aynı zamanda bir deneyimdir. Siz de bu deneyimi yaşamak ve kariyerinizin kapılarını açmak için bize katılın.

Malvern House Konaklama Hizmetleri

İngilizce öğrenirken nerede kalacağınızı seçmek son derece önemlidir. Tüm konaklama seçeneklerimiz, işbirliği içinde olduğumuz özel konaklama sağlayıcıları tarafından sunulur. Okulumuzun deneyimli konaklama ekibi, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun seçeneği bulmak için harici konaklama ajanslarıyla işbirliği yapmaktadır.

Malvern House tarafından sunulan tüm konaklama düzenli olarak denetlenir ve uygun, rahat ve misafirperver konaklama yerlerini tavsiye ettiğimizden emin olmak için titizlikle incelenir.

Okulumuz konaklama rezervasyonunuzu tamamladıktan sonra size bir Danışmanlık Paketi hazırlıyor. Bu paket, Londra genel bilgilendirmeyi ve seyahat detaylarınızı kapsar. 24 saati kapsayan acil yardım hizmeti ile rezervasyon süreciniz ve Londra'da konaklarken tam destek alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Doğru konaklama seçimi, öğrenme seyahatinizin en önemli kısımlarından biridir. Aile yanı konaklama, yurt ve öğrenci evi seçenekleri yıl boyunca mevcut olup, yaz aylarında ek seçenekler sunulmaktadır, böylece İngiltere'de harika bir konaklama deneyimi yaşamanız için tüm olasılıkları kapsar.

Aile yanı

Aile yanı konaklama, birçok kişi için dil öğrenme deneyiminin özünü oluşturur. Yerel insanlarla yaşama fırsatı, sınıfta öğrenemeyeceğiniz şeyleri öğretebilir. Kültürü yaşar ve her zaman İngilizce konuşmak zorunda kalırsınız. Gerçek İngiltere kültürünü deneyimlersiniz ve Londra yerlilerinden pek çok ipucu ve tavsiye alırsınız.

Birbirinden farklı ev sahipleri ile tanışabilirsiniz. Bir çocuğa ve evcil köpeğe sahip genç bir ailede kalabilirsiniz veya çocukları evden ayrılmış bir çiftle, yalnız bir profesyonel kişi veya üçünün bir kombinasyonuyla kalabilirsiniz. Tüm ev sahipleri düzenli olarak aile yanı sağlayıcımız tarafından ziyaret edilirler.

Aile yanı konaklama, sağlayıcıların hangi bölgede yaşadığına ve evlerinde öğrencilere sundukları olanaklara göre kategorize edilir. Tek kişilik, ikiz veya çift kişilik odalar arasından seçim yapabilirsiniz (arkadaşınız veya partnerinizle birlikte seyahat ediyorsanız) ve ayrıca yemek hizmeti türünü seçebilirsiniz - Yarım Pansiyon, Sadece Kahvaltı veya Kendi Kendine Yemek. Yatak çarşafları her zaman mevcuttur ve çoğu zaman kablosuz internet erişimi de vardır.

Genel Ingilizce + 16

Okulumuz size akademik, profesyonel ve kişisel İngilizce öğrenme hedeflerinizi gerçekleştirmeniz için gereken tüm araçları sunarak İngilizce öğreniminizin beklenen süre içinde bir üst seviyeye ilerlemesini garanti ediyor. Eğer bu süre içinde ilerleme kaydetmezseniz, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için ekstra öğrenme destekleri ve dersler sunuyor.

Sınıf Mevcudu: Ortalama olarak 9 öğrenci, maksimum 15 öğrenci.

Seviyeler: Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar (A1'den C1'e).

Mutlak Başlangıç Seviyesi (A0): İngilizce konuşmayan öğrenciler için özel bir yaklaşım sunulur. A0 seviyesindeki öğrenciler, A1 seviyesine gelene kadar bire bir derslere katılmalıdır. Bu dersler saatlik £50 ücret ile sunulur ve genellikle 5-10 saat sür

İngiltere'de dil okullarında alacağınız eğitim için vize başvurusu ve kayıt süreci hakkında önemli bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

Vize Türleri: İngiltere'de eğitim almak için gerekli olan vize, Birleşik Krallık vizesidir. Bu vize ile İngiltere, Kuzey İrlanda ve İskoçya dahil Birleşik Krallık içinde serbestçe dolaşma hakkına sahip olursunuz. Yeşil ve bordo pasaport sahipleri de dahil olmak üzere, İngiltere'de dil eğitimi almak isteyen her öğrenci için 3 farklı öğrenci vize kategorisi bulunmaktadır: 'Standart Ziyaretçi Vizesi,' 'Kısa Süreli Öğrenci Vizesi,' ve 'Öğrenci Vizesi.' Hangi vize türünün sizin için en uygun olduğunu belirlemek ve başvuru sürecini yönetmek konusunda Global Kariyer eğitim danışmanları size yardımcı olacaktır.

Kayıt ve Başvuru Süreci: Beklentilerinize ve bütçenize uygun bir dil okulu seçtikten sonra, okulun eğitim başlangıç tarihleri ve vize sürecini dikkate alarak gitmek istediğiniz en uygun zamanı belirleriz. Ardından, seçtiğiniz okul için kayıt aşamasındaki genel masraf çizelgesini hazırlarız. Konaklama seçenekleri üzerinde konuşarak size en uygun olanı seçeriz. Sonrasında, seçtiğiniz okulun başvuru formunu doldurur ve gerekli evrak listesini hazırlarız. Başvuru ücretinizi ödedikten sonra, başvurunuz okula tarafımızca iletilir. Okulunuz başvurunuzu onayladığında, hızlı bir şekilde vize başvuru süreciniz başlatılır.

Son Aşama: Vize onaylandıktan sonra konaklama düzenlemeleri ve uçak bileti rezervasyonlarına geçeriz. Ayrıca okul ücretlerini ödeyerek eğitim sürecinizi başlatırsınız. Artık heyecanla eğitim sürecinizi bekleyebilirsiniz.

Vize Başvurusu İçin Gerekli Belgeler

Vize başvurusu sürecinde aşağıdaki belgeleri hazırlamanız gerekmektedir:

1. Geçerli Pasaport:

İmzalı ve talep edilen vizenin bitiş tarihinden en az 3 ay sonrasına kadar geçerli olmalı.

Pasaportun en az 1 yıl süreyle geçerli olması gerekmektedir.

2. Eski Pasaportlar ve Vizeler:

Eski pasaportların ve bu pasaportlardaki vizelerin sayfalarının fotokopileri.

3. Vesikalık Fotoğraf:

Son 6 ay içinde çekilmiş, arka fonu beyaz, 45x35 mm ölçülerinde 2 adet vesikalık fotoğraf.

4. Nüfus Kayıt Örneği:

Nüfus Müdürlükleri tarafından verilen, ailenizdeki tüm bireyleri gösteren nüfus kayıt belgesi.

5. Adli Sicil Kaydı:

Adliyelerden veya E-devlet şifresi ile internet üzerinden temin edilebilen adli sicil kaydı.

6. Askerlik Belgesi:

Askerlik şubelerinden alınabilecek askerlik tecil veya terhis belgesi.

7. Evli olanlar için Aile Bilgileri:

Evlilik cüzdanı, eş ve çocukların kimlik fotokopileri.

Eşinizin gelir durumu ve işi ile ilgili belgeler.

8. Öğrenci Belgesi ve Diplomalar:

Eğitim durumunuzu gösteren diplomalar veya öğrenci belgeleri.

Türkiye'de öğrenciyseniz, öğrenci kayıt belgesi ve transkript.

Mezun olanlar için aldığınız diploma veya İngilizce tercümeli çıkış belgesi.

Yabancı dil, bilgisayar, staj gibi kurs veya sertifika programlarına ait belgeler (İngilizce olmalı veya yeminli tercüman tarafından çevrilmelidir).

9. Mali Durumu Gösteren Belgeler:

Size, ailenize veya finanse eden kişiye ait arabaların ruhsatları.

Gayr

GÖNDER
Hemen Bilgi Al