The English Studio | Yurt Dışı Eğitimler | Global Kariyer

The English Studio

1997 yılında Batı Londra'da bir radyo istasyonunun üstündeki iki odada doğan okulumuz Öğretim ve öğrenme standartlarının hayatları nasıl dönüştürdüğünün farkında olarak hızla büyüdü.

1997 yılında Batı Londra'da bir radyo istasyonunun üstündeki iki odada doğan okulumuz Öğretim ve öğrenme standartlarının hayatları nasıl dönüştürdüğünün farkında olarak hızla büyüdü. 2003 yılında tüm akreditasyonlarını alan The English Studio’nun sürekli büyüme ve sonuçlara odaklanma misyonu okulumuzu Londra'nın en popüler İngilizce dil okullarından biri haline getirdi.

Birkaç yıl içinde, genç öğrencilere yönelik entegre İngilizce ve aktivite kursları geliştiren en önemlisi, tüm seviyelerde başlangıçtan ileri seviyeye kadar kurslar sunan okulumuzun amacı her zaman öğrencilerinin kişisel hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaktır. Bu hedefler, mükemmel bir üniversiteye kabul edilmek veya kariyerlerini geliştirmek gibi çeşitli amaçları içerebilir.

Haftada yüzlerce öğrenciye düzenli olarak kurslar sunan The English Studio, İngiltere'nin önde gelen dil okullarından biri olarak kabul edilir.

Öğretmenlerimiz:

İngilizce öğretmek, yetenek, sezgi, dikkatli planlama ve empati gibi ince bir denge gerektiren bir iştir. Bu işi iyi yapmak için sabırlı, zeki ve nitelikli insanlara ihtiyaç vardır. The English Studio'nın tüm öğretmenleri bu özelliklerin hepsini taşır.

Size Yardımcı Olmak İçin Buradayız

Basitçe söylemek gerekirse, ingilizce dil okulumuzun öğretmenleri İngilizce öğretmeyi seviyorlar. Öğrencilerimizin başarılı olması onlara en büyük hediye.

İngilizce öğretirken sizlere harika zaman geçirmenizi isteyen The English Studio Dil Okulu, bu yüzden sizi sıkmayan, ilgi çekici ve her zaman ilerlemenize odaklanıyor.

The English Studio, yetişkin ve genç öğrenci kurslarında çalışma gereksinimlerini karşılayan öğretmenlere sahip olduğunuzdan emin olabilmeniz için katı bir güvenli işe alma politikasına sahiptir. Genellikle İngilizce öğretmenlerinin nitelikleri arasında üniversite düzeyinde eğitim ve İngilizce öğretmeni olarak tanınmış referanslar bulunur. Öğretmenlik sertifikaları için ödül veren kuruluşlar arasında Cambridge Assessment English, Cambridge Üniversitesi'nin bir parçası, veya Trinity College London bulunur.

İngilizce öğretmenleri farklı alanlardan gelirler ve genellikle çok seyahat etmişlerdir. İş dünyası, hukuk ve yüksek öğretim gibi birçok alanda deneyime sahiptirler.

Dikkatle planlanmış kurslar, İngilizce dersleriniz sırasında maksimum ilerleme kaydetmenize yardımcı olacak şekilde tasarlanıyor.

İngilizde dil kursumuzun mükemmel İngilizce öğretmenleri sadece sınıfın önünde durmazlar, sizin seviyenizi ve hedeflerinizi anlamak ve bireysel olarak sizinle iletişim kurmak için zaman ayırırlar.

Öğretmenlerimiz becerilerini en son kaynaklar ve öğretim teknolojisi ile birleştirirler. Sınıf kaynakları, etkileşimli düz ekranlar ve geleneksel materyalleri içerir, bu nedenle unutulmaz bir İngilizce öğrenme deneyimi yaşamanız garanti altındadır.

The English Studio'da İngilizce öğrenirken, kendinizi evinizde hissetmeniz bizim için oldukça önemlidir. Bu nedenle, öğrenme sürecinizi kolaylaştırmak için çeşitli konaklama seçenekleri sunuyoruz. Bu seçenekler, arkadaş edinmenize yardımcı olurken rahat bir konaklama deneyimi yaşamanıza olanak sağlar. Tüm konaklama seçenekleri, okullarımıza kolayca ulaşılabilir bir konumda bulunmaktadır ve toplu taşıma araçlarıyla Londra'nın cazibe merkezlerine hızlı bir şekilde erişim imkanı sunar.

Konaklama seçeneklerimiz arasında rezidanslar, diğer öğrencilerle paylaşılan evler ve ev sahibi ailelerle konaklama seçenekleri bulunmaktadır.

Ev sahibi ailelerinde konaklamak, İngilizce pratiği yapma fırsatınızı artırırken aynı zamanda seçtiğiniz şehirdeki yaşam tarzını daha yakından tanımanıza yardımcı olabilir. Öğrenmenizi konaklama deneyiminize dahil ederek arttırabileceğiniz en etkili fırsatlarından olan aile yanı konaklamada sınıf dışında dil becerilerinizi sosyal bir bağlamda geliştirebilirsiniz.
Biraz daha bağımsızlık isteyen öğrenciler için rezidanslar belki de en iyi seçenektir. Rezidanslarımız, yüksek konaklama standartları ile gizlilik ve yemek saatleri seçme özgürlüğünü birleştirir. Rezidansların uygunluğu yıl boyunca değişebilir, bu nedenle kurs tarihleriniz için en iyi konaklama seçeneklerini öğrenmek için lütfen ekibimizle iletişime geçiniz.

Öğrenci Rezidansları - Raleigh House

Öğrencilerin yeni bir şehirde konaklama seçenekleri yaparken ihtiyaçlarının farklılık gösterebileceğini anlıyoruz. Biraz daha bağımsızlık isteyen öğrenciler için, özel rezidansımız çok popüler bir tercih sunuyor.

Raleigh House, daha fazla özgürlük arayan öğrenciler için mükemmel bir seçenektir. Diğer English Studio öğrencileriyle birlikte yaşamanın tadını çıkarırken, dünya mutfaklarından yemekler pişirme, Londra'daki harika deneyimlerden bahsetme ve eğlenceli zamanlar geçirme fırsatı sunan geniş bir mutfakta keyifli akşamlar yaşayabilirsiniz. Raleigh House, varış anından itibaren harika bir topluluk atmosferi sunar.

Londra’da konum her şeydir. Kentish Town'un 2. bölgesinde bulunan bu harika nokta sizi kesinlikle memnun edecektir. Okula ortalama 20 dakikada ulaşabilir, hafta sonları Camden Town'a kısa bir yürüyüş yapabilir veya güzel bir havada piknik için Hampstead Heath'e götürmek üzere yerel mekanlardan alış veriş yapabilirsiniz.

Bir İngiliz evinde en iyi sohbetler her zaman mutfakta gerçekleşir ve Raleigh House istisna değildir. Geniş ortak mutfağımız, öğrenci market alışverişleri için özel kuru ve soğuk depolama seçenekleri sunarak harika bir tesis olarak hizmet verir. Mutfaktan ulaşılabilen 15 adet iki veya tek kişilik oda, özel veya paylaşımlı banyo seçenekleri ile sunulmaktadır. WiFi ve çarşaf hizmetlerinin ek bir ücrete tabi olmaması da bu konaklama tercihini ekstra cazip kılar.

Londra’ da Aile Yanı Konaklama:

Aile yanı seçeneğini tercih etmek, İngilizce öğrenmeyi Londra'da daha da kolaylaştıracaktır. İngilizce derslerinizde öğrendiklerinizi pratiğe dökmek için burada yaşayan insanlarla sohbet etmek için daha iyi bir yol yoktur.

Binlerce öğrenciyi şehir genelindeki ev sahipleriyle buluşturarak, akredite edilmiş ortaklarla çalışıyoruz. Ev sahipleri, güvenilir işbirliği partnerlerimiz tarafından seçilir, eğitilir ve desteklenir, böylece mükemmel hizmet seviyelerini her öğrenciye sunarlar.

Konaklayacağınız evler, Londra'nın 2. bölgesinden 5. bölgesine kadar uzanıyor ve nerede konaklayacağınız tamamen sizin tercihinizdir! Doğru kararı vermenize rehberlik etmek için her adımda yanınızda oluyoruz. Bu konaklama seçeneğinde kendi yemeğinizi yapmaktan yarı pansiyona, tek kişilik odalardan ikiz odalara kadar seçim yapabilirsiniz.

Ev sahibi portföyümüz, bu büyük şehrin zengin kültürünü, etnik kökenini ve çeşitliliğini yansıtmaktadır. English Studio öğrencileri, şehirdeki yerel halk gibi hissetmeleri için Londra'nın gün içi ve gecesi yaşantısını deneyimleme fırsatına sahiptirler.

Oda Seçenekleri:

BB (Yatak & Kahvaltı): Mutfak kullanımında 'hafif kullanım' (mikrodalga, su ısıtıcısı ve tost makinesi kullanımı) dahildir.
HB (Yarım Pansiyon): Kahvaltı ve akşam yemeği dahildir.
SC (Kendi Yemeğinizi Yapma): Kendi yiyeceklerinizi alın ve pişirin. Ortak mutfak kullanımı mevcuttur.

*Lütfen, kendi yemeğinizi yapmak istiyorsanız, kendi yemeği yapma seçeneğini rezerve etmelisiniz.
Odanız bir yatak, gardırop, çarşaf, lamba, ayna ve çöp kutusu ile donatılmıştır. Ev sahipleriniz sizi rahat hissettirmek ve ihtiyacınız olan her şeyi sağlamak için ellerinden geleni yapacaklardır.

Öğrenci Stüdyoları:

The Stay Club

Öğrenci Stüdyolarımız, daha özel bir yaşam tarzı

Genel İngilizce:

Tüm Dünyayla İletişim kurmaya hazır mısınız?

Tüm seviyelerden öğrencilere uygun olan bu kurslar, başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar herkese hitap etmektedir. İngilizce seviyenizi belirlemek için Genel İngilizce testimizi çözebilir ve hedeflerinize ulaşmak için uygun bir Genel İngilizce kursunu seçebilirsiniz.

Kurslarımız, günlük İngilizce becerilerinizi geliştirmeye odaklanır ve konuşma ile yazma yeteneklerinizi iyileştirir.

Tüm seviyeler için özel sınıflar sunulur ve İngilizce seviyenize uygun bir sınıfta öğrenim görürsünüz.

Ders programınızı sizin için uygun hale getirebilirsiniz, sabah veya öğleden sonra ders seçenekleri sunulur ve haftalık çalışma saatlerini belirleyebilirsiniz.

Öğrenmeyi kendi hızınıza göre yapabilirsiniz, öğretmenlerinizden düzenli ilerleme testleri ve bireysel öğrenme planları alırsınız.

Tüm Genel İngilizce kurslarımız akredite edilmiştir ve yardımsever ve uzman öğretmenlerimiz tarafından yüksek standartlarda sunulur.

Genel İngilizce Kurs Seçenekleri:

Haftada 15 veya 20 saatlik ders seçenekleri sunulur. Haftada 20 saatlik kursta, seçmeli derslerle haftada ekstra 5 saat ders alabilirsiniz.

Seçmeli derslerimiz, İngilizce konuşma yeteneğinizi artırmanızı, yazma becerilerinizi geliştirmenizi, projelerle İngilizce pratiği yapmanızı veya profesyonel İngilizceyi öğrenmenizi amaçlar. Genel İngilizce 20 kursuna kaydolan öğrenciler, aşağıdaki seçmeli derslerden birini eklemeyi seçebilirler:

 • Konuşma
 • Yazma
 • Proje Tabanlı İngilizce
 • Profesyonel İngilizce

Maksimum sınıf kapasitesi: 15 öğrenci
Minimum yaş: 18
Minimum giriş seviyesi: Başlangıç (A1)
Haftalık saatler: 15 veya 20
Dersler: Günde 3 saat ders, 30 dakika ara ile birlikte; haftada 20 saatlik kursiyerler için 1 saatlik seçmeli ders.
Başlangıç tarihleri: Herhangi bir Pazartesi başlayabilirsiniz**
Kurs süresi: Minumum 1 hafta.
Öğrenme materyalleri: Bir kurs kitabı gereklidir ve ilk kitap maliyeti kayıt ücretine dahildir.

Okullarımızın fiyatlarını içeren ve fikir olması açısından hazırladığımız 2 haftalık yarı zamanlı ve aile yanı konaklama baz alarak hazırladığımız fiyat çalışmamıza buradan ulaşabilirsiniz.

Yoğun İngilizce Kursu:

İngilizcenizi hızla geliştirmenin hızlı yolu: Londra'da Yoğun İngilizce Kursları

Başlangıçtan ileri seviyeye kadar tüm İngilizce düzeylerine uygun olan Yoğun İngilizce kursları, İngilizce'de akıcı ve kendinden emin iletişimde hızlı ilerleme sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Bu kurslar, öğrencilerin İngilizce becerilerini hızla geliştirmelerine ve hedeflerine hızla ulaşmalarına yardımcı olur.

Hızlı İlerleme: Yurtdışında eğitim almak için sınırlı zamanınız varsa veya hızla ilerlemek istiyorsanız, Yoğun İngilizce kursları ideal bir seçenektir.

Yenilikçi ve Etkileşimli Öğretim: Kurslar, kişisel ilerlemenizi göz önünde bulundurarak tasarlanmıştır ve bu sayede hızlı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Kendi Hızınızda Öğrenin: Düzenli ilerleme testleri ve öğretmeninizin bireysel dikkati sayesinde öğrenme sürecinizi kontrol edebilirsiniz.

Akredite Okullar: Akredite okullarımız, hedeflerinize odaklanarak ilgi çekici ve zorlu kurslar sunarlar.

Seçmeli Dersler: İngilizce seviyenize göre katılacağınız Genel İngilizce sınıflarınıza ek olarak, tamamen ihtiyaçlarınıza göre seçebileceğiniz 15 saatlik seçmeli derslerle İngilizcenizi en hızlı şekilde geliştirme fırsatına sahip olacaksınız.

Yoğun İngilizce için sunulan seçmeli dersler şunlardır:

 • Konuşma
 • Yazma
 • Profesyonel İngilizce

Maksimum sınıf kapasitesi: 15 öğrenci
Minimum yaş: 18
Minimum giriş seviyesi: Başlangıç (A1)
Haftalık saatler: 25 Saat
Dersler: Günde 5 saat, toplam 15 saat
Başlangıç tarihleri: Herhangi bir Pazartesi başlayabilirsiniz**
Kurs süresi: Minumum 1 hafta.
Öğrenme materyalleri: Bir kurs kitabı gereklidir ve ilk kitap maliyeti kayıt ücretine dahildir.

İş İngilizcesi:

Kariyerinizi Geliştirin

İş İngilizcesi kurslarımız, öğrencilerin iş dünyasına daha etkin bir şekilde hazırlanmalarına yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Bu kurslar, İngilizce becerilerini geliştirmek isteyen öğrencilere özellikle odaklanarak, onların İngilizce konuşulan ortamlarda kariyer fırsatlarını daha da genişletebilmelerini sağlamaktadır.

Dünya Genelinde Aynı Hedefe Sahip İş Profesyonelleriyle Tanışın

Bu kurs, üst orta düzeyden ileri düzey İngilizce seviyesine sahip öğrencilere yöneliktir. İş İngilizcesi kursu, aynı hedeflere sahip öğrencilerle bir araya gelerek İngilizce konuşma konusundaki özgüveninizi artırmanıza ve iletişim becerilerinizi daha da geliştirmenize olanak tanır.

İş Deneyiminizi Geliştirin - İş teorisi ve becerilerini geliştiren konuları keşfedin.
İşyerinde İngilizce - Uluslararası bir işyerinde şu anda veya gelecekte İngilizce kullanmak zorunda olan öğrenciler için ideal bir kurs sunuyoruz.
Pratik Tecrübe - Sunum yapma, toplantı düzenleme ve müzakere yapma gibi iş becerilerini pratiğe dökün.
Yeni Bir Kariyere Hazırlanın - Özgeçmişinizi iyileştirme ve mülakat becerilerini geliştirme gibi projelere odaklanın.
Uluslararası Tanınmış Bir Yeterlilik - Kurs içeriğini, Cambridge İş İngilizcesi Sertifika sınavına girmek isteyen öğrencilere yardımcı olmak amacıyla özenle tasarladık.
Akredite Edilmiş Bir Okul - İş İngilizcesi kurslarımız, yardımsever ve deneyimli öğretmenlerimiz tarafından sunulan yüksek eğitim standartlarına sahip bir akkredite okulda gerçekleştirilmektedir.

Kurs Seçenekleri

İş İngilizcesi öğrenmek isteyenler için haftalık olarak 15 veya 20 saatlik dersler arasından tercih yapma imkanınız bulunmaktadır. Haftada 20 saatlik kurs seçeneği, seçmeli derslerimizde haftalık ekstra 5 saatlik çalışma fırsatını sunmaktadır.

Seçmeli derslerimizin amacı, İngilizce dilini hem sosyal hem de profesyonel bağlamda daha yetkin bir şekilde kullanmanıza katkı sağlamaktır.

Seçmeli ders seçeneklerimiz:

 • Konuşma
 • Yazma
 • Proje Odaklı İngilizce
 • Profesyonel İngilizce

Kursa katılmak için en azından üst orta düzey (B2) İngilizce seviyesine sahip olmanız gerekmektedir.

Eğer üst orta düzeyde İngilizce seviyeniz yoksa, İş İngilizcesine odaklanmadan önce Genel veya Yoğun İngilizce kurslarına katılmanızı tavsiye ederiz. Birçok öğrenciye başarılı bir şekilde ilerlemelerinde yardımcı olduk ve sizin için doğru seviyeye ulaşmanızı sağlayacak bir k

İngiltere'de dil okullarında alacağınız eğitim için vize başvurusu ve kayıt süreci hakkında önemli bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

Vize Türleri: İngiltere'de eğitim almak için gerekli olan vize, Birleşik Krallık vizesidir. Bu vize ile İngiltere, Kuzey İrlanda ve İskoçya dahil Birleşik Krallık içinde serbestçe dolaşma hakkına sahip olursunuz. Yeşil ve bordo pasaport sahipleri de dahil olmak üzere, İngiltere'de dil eğitimi almak isteyen her öğrenci için 3 farklı öğrenci vize kategorisi bulunmaktadır: 'Standart Ziyaretçi Vizesi,' 'Kısa Süreli Öğrenci Vizesi,' ve 'Öğrenci Vizesi.' Hangi vize türünün sizin için en uygun olduğunu belirlemek ve başvuru sürecini yönetmek konusunda Global Kariyer eğitim danışmanları size yardımcı olacaktır.

Kayıt ve Başvuru Süreci: Beklentilerinize ve bütçenize uygun bir dil okulu seçtikten sonra, okulun eğitim başlangıç tarihleri ve vize sürecini dikkate alarak gitmek istediğiniz en uygun zamanı belirleriz. Ardından, seçtiğiniz okul için kayıt aşamasındaki genel masraf çizelgesini hazırlarız. Konaklama seçenekleri üzerinde konuşarak size en uygun olanı seçeriz. Sonrasında, seçtiğiniz okulun başvuru formunu doldurur ve gerekli evrak listesini hazırlarız. Başvuru ücretinizi ödedikten sonra, başvurunuz okula tarafımızca iletilir. Okulunuz başvurunuzu onayladığında, hızlı bir şekilde vize başvuru süreciniz başlatılır.

Son Aşama: Vize onaylandıktan sonra konaklama düzenlemeleri ve uçak bileti rezervasyonlarına geçeriz. Ayrıca okul ücretlerini ödeyerek eğitim sürecinizi başlatırsınız. Artık heyecanla eğitim sürecinizi bekleyebilirsiniz.

Vize Başvurusu İçin Gerekli Belgeler

Vize başvurusu sürecinde aşağıdaki belgeleri hazırlamanız gerekmektedir:

1. Geçerli Pasaport:

İmzalı ve talep edilen vizenin bitiş tarihinden en az 3 ay sonrasına kadar geçerli olmalı.

Pasaportun en az 1 yıl süreyle geçerli olması gerekmektedir.

2. Eski Pasaportlar ve Vizeler:

Eski pasaportların ve bu pasaportlardaki vizelerin sayfalarının fotokopileri.

3. Vesikalık Fotoğraf:

Son 6 ay içinde çekilmiş, arka fonu beyaz, 45x35 mm ölçülerinde 2 adet vesikalık fotoğraf.

4. Nüfus Kayıt Örneği:

Nüfus Müdürlükleri tarafından verilen, ailenizdeki tüm bireyleri gösteren nüfus kayıt belgesi.

5. Adli Sicil Kaydı:

Adliyelerden veya E-devlet şifresi ile internet üzerinden temin edilebilen adli sicil kaydı.

6. Askerlik Belgesi:

Askerlik şubelerinden alınabilecek askerlik tecil veya terhis belgesi.

7. Evli olanlar için Aile Bilgileri:

Evlilik cüzdanı, eş ve çocukların kimlik fotokopileri.

Eşinizin gelir durumu ve işi ile ilgili belgeler.

8. Öğrenci Belgesi ve Diplomalar:

Eğitim durumunuzu gösteren diplomalar veya öğrenci belgeleri.

Türkiye'de öğrenciyseniz, öğrenci kayıt belgesi ve transkript.

Mezun olanlar için aldığınız diploma veya İngilizce tercümeli çıkış belgesi.

Yabancı dil, bilgisayar, staj gibi kurs veya sertifika programlarına ait belgeler (İngilizce olmalı veya yeminli tercüman tarafından çevrilmelidir).

9. Mali Durumu Gösteren Belgeler:

Size, ailenize veya finanse eden kişiye ait arabaların ruhsatları.

Gayr

GÖNDER
Hemen Bilgi Al